Kviečiame skirti 1,2 % pajamų mokesčio bibliotekai

Dėkojame visiems, 2020 metais parėmusiems biblioteką 1,2 procentais pajamų mokesčio. Jūsų palaikymas labai svarbus – tikimės aktyvios paramos ir šiais metais!

​Užpildę specialią Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos 4 versiją prašymą galite:
  • pateikti elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS) (prieš tai turite būti deklaravę metines pajamas (Metinės pajamų deklaracijos GPM308 forma).
  • pateikti ir per e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).
​​Prašymo formoje FR0512 (04 versija) reikia nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir šiuos duomenis apie paramos gavėją:
  • 5 mokestinis laikotarpis: 2020
  • 6S mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą: pažymėti X
  • E1 gavėjo tipas: 2 (paramos gavėjas)
  • ​E2 gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190313985
  • E4 mokesčio dalies dydis (procentais): iki 1,2 procentų
  • ​E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

​Prašymo formos FR0512 (04 versija) šablonas PDF.

​Prašymus dėl 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio skyrimo reikia išsiųsti iki 2020 m. gegužės 3 d.

​Kilus klausimams, galite žiūrėti formos užpildymo ir pateikimo taisykles PDF.
​DUK apie prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms teikimą (FR0512)