Adventinis vakaras su ŠYPSENA. Dalyvauja aktorė, rašytoja Nijolė Narmontaitė

2021 m. gruodžio 16 d.
Adventas – susikaupimo metas. Kviečiame stabtelėti šiame laukimo laikotarpyje ir kartu su kino, televizijos ir teatro aktore, rašytoja Nijole Narmontaite NUSIŠYPSOTI!

​NIJOLĖ NARMONTAITĖ yra sukūrusi daugiau nei 30 vaidmenų įvairiuose teatruose, daugiau nei 10 vaidmenų kino filmuose ir surengusi nesuskaičiuojamą daugybę koncertų, renginių bei asmeninių susitikimų su žiūrovais įvairiose auditorijose Lietuvoje bei užsienyje. Tačiau Nijolė nepaliauja ir toliau stebinti savo gerbėjų. Šiandien jai nesvetimas ir rašytojos vaidmuo. Ateikite susitikti!

GRUODŽIO 16 D.
  17:00
JONAVOS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS SKAITYKLA

​​Tam, kad į tamsių žiemos vakarų puokštę įpintumėte šviesos. Kad širdyje priglaustumėte šildančias buvimo kartu akimiras. Kad iki šv. Kalėdų lydėtų nuoširdumo glėbis ir įkvepianti aistra gyventi su šypsena.

​​
‼️ Maloniai prašome renginio metu dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido kaukes ir laikytis saugių atstumų. ‼️ Renginyje dalyvauti gali tik asmenys, turintys Galimybių pasą arba PGR neigiamo tyrimo išrašą, galiojantį 48 valandas.