Apie parodą „Muzika – mano džiaugsmas, paguoda liūdesio valandėlėmis“

2022 m. kovo 22 d.

Antanas Kirvelevičius – gimęs Kaune, vaikystę ir jaunystę praleidęs Dzūkijoje, 1977 m. apsigyvenęs Jonavoje, sakosi esąs tikras jonavietis. Jis – muzikos instrumentų kolekcionierius, „žmogus-orkestras“, liaudiškos muzikos kapelos „Lankesa“ vadovas. Subūręs šią kapelą (2007 m.) su koncertine programa sėkmingai keliauja ne tik po Lietuvą, bet koncertuoja ir Baltarusijoje, Latvijoje, Lenkijoje.

​Virtualioje parodoje pateikiame Antano Kirvelevičiaus biografiją, suskaitmenintą leidinį „Armonikos“, kviečiame paskaityti apie kraštiečio veiklą ir pasiekimus spaudoje bei internete, taip pat – pažiūrėti reportažą apie Antaną Kirvelevičių 2013 m. LRT laidoje „Ryto suktinis“ su Zita Kelmickaite, jonaviečio pasirodymus 2017 m. TV3 laidoje „Lietuvos talentai“, kur jis sėkmingai pasirodė ir pateko į šios laidos pusfinalį. 2021 m. pas Antaną svečiavosi Larisa Kalpokaitė TV3 play laidos „Amžius ne riba“ vedėja. Siūlome pasižiūrėti parengtos laidos vaizdo įrašą.

Antanas Kirvelevičius – Lietuvos rekordininkas. Neseniai agentūra „Factum“ patvirtino penktąjį kraštiečio rekordą. Su jo rekordais taip pat turite galimybę susipažinti parodoje.

Kraštietis – aktyvus muzikantas, įvairių konkursų, festivalių, varžytuvių dalyvis apdovanotas diplomais, nominacijomis, padėkomis. Parodoje pateikiame dalį jų ir kviečiame pasižiūrėti nuotraukas iš Antano Kirvelevičiaus aktyvios veiklos.
© PigiosSvetaines.lt