SVARBI INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

​2020 m. lapkričio 25 d., 
atnaujinta gruodžio 14 d.

Vadovaudamasi Vyriausybės nutarimu „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuo 2020 m. lapkričio 7 d. karantino laikotarpiu Jonavos viešoji biblioteka vykdys savo veiklą užtikrindama ir laikydamasi valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo nustatytų reikalavimų bei visuomenės sveikatos saugos ir higienos reikalavimų. Dėkojame bibliotekos lankytojams už supratingumą ir atsakingumą. 

​​Karantino laikotarpiu lankytojai aptarnaujami tik išduodant ir priimant knygas bei kitus leidinius. Juos galite užsakyti iš anksto:
 ​el. paštu abonementas@jonbiblioteka.lt;  ​telefonu (8 349) 52940
 elektroniniu katalogu https://jonavb.libis.lt/index.jsp.

Užsakyti leidiniai vartotojams išduodami pirmadieniais – penktadieniais 10.00 – 18.00 val., Viešosios bibliotekos I a. fojė.
Vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo ir užtikrinamos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.    PLAČIAU APIE REIKALAVIMUS
Knygas prašome grąžinti bekontakčiu būdu – knygų grąžinimo dėžė yra prie pagrindinio bibliotekos įėjimo (Žeimių g. 9, Jonava). ​Knygos bus karantinuojamos 24 valandas.
​Karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami.

 NUOTOLINĖS PASLAUGOS

​​​Atsiprašome už nepatogumus.
Kilus klausimams, kviečiame skambinti tel. (8 349) 52972.
VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS SKYRIŲ KONTAKTAI
 FILIALŲ KONTAKTAI
  
 

 Daugiau informacijos apie COVID-19 Lietuvoje ir prevencinius veiksmus galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.

© PigiosSvetaines.lt