Nuo Kovo 8 dienos keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

Atnaujinta 2022 m. kovo 8 d.

2021 m. gruodžio 28 d.
​Visiems bibliotekos lankytojams paslaugos teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintomis pandemijos valdymo priemonėmis.

Primename apie taikomus saugumo reikalavimus:
 ​​visiems asmenims nuo 6 metų uždarose erdvėse privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius, išskyrus, kai asmuo negali dėvėti medicininių veido apsaugos priemonių dėl negalios); Plačiau apie med. veido kaukių dėvėjimą skaitykite ČIA
 ​laikytis saugaus 2 metrų atstumo;
 ​laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo;
 lankytojai, turintys akivaizdžių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ir (ar) nedėvintys medicininių veido apsaugos priemonių – neaptarnaujami.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:
 el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt; info@jonbiblioteka.lt
  telefonu: (8 349) 52940; (8 349) 61 594

​​​​​​​​​​​ Knygas siūlome grąžinti saugiausiu ir patogiausiu – bekontakčiu – būdu, į knygų grąžinimo dėžę prie pagrindinio bibliotekos įėjimo (Žeimių g. 9, Jonava) Kviečiame aktyviai naudotis paslauga  „Klausk bibliotekininko“

​​​​​​​​​​​​Saugokime save ir kitus! Ačiū už Jūsų supratingumą ir atsiprašome už visus nepatogumus.