Prenumeruojamos duomenų bazės


​Delfi plius
Tai profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinys lietuvių kalba. Čia skelbiamas niekur kitur nepublikuojamas turinys ir aplinka be reklamos. Prieiga prie šio naujienų portalo galima registruotiems Jonavos viešosios bibliotekos vartotojams per bibliotekos skaityklose esančius kompiuterius. (Dėl prisijungimo kreiptis į skaityklos darbuotoją.)
​INFOLEX ​Tai lietuviška teisinė duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Naudotis galima Jonavos viešojoje bibliotekoje bei Bukonių, Čičinų, Išorų, Juškonių, Kuigalių, Kulvos, Panoterių, Rimkų, Ruklos, Šilų, Upninkų, Užusalių ir Žeimių filialuose. 
​15minMAX​Šiame portale rasite šiuolaikišką turinį, skatinantį nuomonių įvairovę, stiprinantį diskusijų kultūrą ir kviečiantį atrasti daugiau drąsių požiūrių. Taip pat čia publikuojami straipsnių „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „MIT Technology“, „New Scientist“, „Psychology Today“, „Rolling Stone“, „Fast Company“ ir kt. vertimai į lietuvių kalbą. Šio naujienų portalo prieiga galima registruotiems bibliotekos vartotojams per skaityklose esančius kompiuterius. (Dėl prisijungimo kreiptis į skaityklos darbuotoją.)
EBSCO PublishingPateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto mokslo žurnalai.
​Nuoroda iš bibliotekos elektroninės svetainės (bibliotekoje) be prisijungimo. ​
Suteikiame nuotolinę EBSCO duomenų bazių prieigą. Rašykite el. paštu: info@jonbiblioteka.lt arba
https://www.facebook.com/Jonavosviesojibiblioteka/, suteiksime individualius slaptažodžius. Jungtis adresu: http://search.ebscohost.com/  


​​


Laisvosios prieigos duomenų bazės
​​
​ Aruodai

​Lituanistikos paveldo informacinė sistema.​

Bibliografinė Lietuvos periodinės spaudos straipsnių bazė

​1994–2002 metais Lietuvoje leistų žurnalų, mokslo darbų, laikraščių, metraščių straipsnių bibliografiniai įrašai. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.
Nuo 2003 m. bazė nebepildoma, įrašai kaupiami Nacionalinės bibliografijos duomenų banke (NBDB).   

​E. paveldas

Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninto kultūros paveldo duomenų bankas, kuriame jau yra beveik 4,5 mln. puslapių itin vertingų senųjų knygų, laikraščių, dailės kūrinių, rankraščių, bažnytinių metrikų, garso įrašų ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių. Daugiau informacijos ›
Nuo 2012 metų birželio mėnesio portalo epaveldas.lt turinys yra atspindimas ir Europos Komisijos iniciatyva kuriamame Europos bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmenintų dokumentų portale Europeana.  

Duomenų bazėje per 33 tūkst. dokumentų (iš jų 18 tūkst. išversti Į lietuvių k.). Prieiga suteikiama tik prie lietuviškų dokumentų.  Google Mokslinčius (Google Scholar ) – paieškos sistemos Google teikiama paslauga mokslinės informacijos paieškai. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite ieškoti įvairių disciplinų mokslinių straipsnių internete. Google Scholar pateikia nuorodas į originalų straipsnio šaltinį, tačiau turite įvertinti ir atsirinkti pateiktą informaciją. ​


Tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti informacijos Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir kitose duomenų bazėse.


Lituanistika

Duomenų bazėje pateikiami humanitarinių ir socialinių mokslų kūriniai, kurių tyrimo objektas – Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis.

​VGTU žurnalai

VGTU leidyklos „Technika“ atvirosios prieigos mokslo žurnalai socialinių, technologijų ir gamtos, tiksliųjų ir fizinių mokslų temomis. ​

© PigiosSvetaines.lt