Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas. 
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Prenumeruojamos duomenų bazės​BNS

​Didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.
​Naudotis galima Jonavos viešojoje bibliotekoje. 
Delfi Plius
„DELFI Plius“ – tai nepriklausomų autorių ir išskirtinio turinio platforma. Šalia „The Economist“, „Bloomberg“, „Harvard Business Review“ naujienų taip pat galėsite skaityti solidžiausių Lietuvos autorių ir gabių naujokų tekstus.
Naudotis galima Jonavos viešojoje bibliotekoje. ​Vienu metu gali jungtis iki 10 vartotojų. Dėl prisijungimo duomenų reikia kreiptis į skaityklos darbuotoją.
INFOLEX ​Tai lietuviška teisinė duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Naudotis galima Jonavos viešojoje bibliotekoje bei Bukonių, Čičinų, Išorų, Juškonių, Kuigalių, Kulvos, Panoterių, Rimkų, Ruklos, Šilų, Upninkų, Užusalių ir Žeimių filialuose. 
„Vyturio“ elektroninė biblioteka
​​Pirmoji lietuviška internetinė biblioteka vaikams ir jaunimui, kurioje net 400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes.
EBSCO PublishingPateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto mokslo žurnalai.
​Nuoroda iš bibliotekos elektroninės svetainės (bibliotekoje) be prisijungimo. ​
Suteikiame nuotolinę EBSCO duomenų bazių prieigą. Rašykite el. paštu: info@jonbiblioteka.lt, arba
https://www.facebook.com/Jonavosviesojibiblioteka/, suteiksimi individualius slaptažodžius. Jungtis adresu: http://search.ebscohost.com/  

Naxos Music Library Duomenų bazėje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas, daugiau nei 700 operų apžvalgos ir libretai bei kita informacija. NAXOS Music Library yra gerokai daugiau nei milijonas garso takelių – šis kiekis atitinka daugiau nei 96 000 kompaktinių plokštelių. Paiešką galima atlikti pagal kompozitorių, atlikėją, žanrą ar kūrinių pavadinimus; teminę pagal raktažodį arba išplėstinę paiešką su iki 11 sujungtų paieškos kriterijų.
​Prisijungimo vardas: jonavaMM, slaptažodis: jonavaMM. Vienu metu duomenų baze naudotis gali iki 6 vartotojų, tad baigę darbą, nepamirškite paspausti raudoną mygtuką Log-Out puslapio viršuje. ​ Aruodai

Laisvosios prieigos duomenų bazės

​Lituanistikos paveldo informacinė sistema.​


Bibliografinė Lietuvos periodinės spaudos straipsnių bazė

​1994–2002 metais Lietuvoje leistų žurnalų, mokslo darbų, laikraščių, metraščių straipsnių bibliografiniai įrašai. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.
Nuo 2003 m. bazė nebepildoma, įrašai kaupiami Nacionalinės bibliografijos duomenų banke (NBDB).
   

E. paveldas

Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninto kultūros paveldo duomenų bankas, kuriame jau yra beveik 4,5 mln. puslapių itin vertingų senųjų knygų, laikraščių, dailės kūrinių, rankraščių, bažnytinių metrikų, garso įrašų ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių. Daugiau informacijos ›
Nuo 2012 metų birželio mėnesio portalo epaveldas.lt turinys yra atspindimas ir Europos Komisijos iniciatyva kuriamame Europos bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmenintų dokumentų portale Europeana.  


Duomenų bazėje per 33 tūkst. dokumentų (iš jų 18 tūkst. išversti Į lietuvių k.). Prieiga suteikiama tik prie lietuviškų dokumentų. 
 


​VGTU žurnalai

VGTU leidyklos „Technika“ atvirosios prieigos mokslo žurnalai socialinių, technologijų ir gamtos, tiksliųjų ir fizinių mokslų temomis.
 ​

© PigiosSvetaines.lt