Duomenų bazės


INFOLEX Tai lietuviška teisinė duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Naudotis galima Jonavos viešojoje bibliotekoje bei Bukonių, Čičinų, Išorų, Juškonių, Kuigalių, Kulvos, Panoterių, Rimkų, Ruklos, Šilų, Upninkų, Užusalių ir Žeimių filialuose.
EBSCO PublishingPateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto mokslo žurnalai.
​Nuoroda iš bibliotekos elektroninės svetainės (bibliotekoje) be prisijungimo. ​
Suteikiame nuotolinę EBSCO duomenų bazių prieigą. Rašykite el. paštu: info@jonbiblioteka.lt, arba
https://www.facebook.com/Jonavosviesojibiblioteka/, suteiksimi individualius slaptažodžius. Jungtis adresu: http://search.ebscohost.com/  

Naxos Music Library Duomenų bazėje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas, daugiau nei 700 operų apžvalgos ir libretai bei kita informacija. NAXOS Music Library yra gerokai daugiau nei milijonas garso takelių – šis kiekis atitinka daugiau nei 96 000 kompaktinių plokštelių. Paiešką galima atlikti pagal kompozitorių, atlikėją, žanrą ar kūrinių pavadinimus; teminę pagal raktažodį arba išplėstinę paiešką su iki 11 sujungtų paieškos kriterijų.
​Prisijungimo vardas: jonavaMM, slaptažodis: jonavaMM. Vienu metu duomenų baze naudotis gali iki 6 vartotojų, tad baigę darbą, nepamirškite paspausti raudoną mygtuką Log-Out puslapio viršuje. 
„Vyturio“ elektroninė biblioteka
Pirmoji lietuviška internetinė biblioteka vaikams ir jaunimui, kurioje net 400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes.
​ Aruodai

Laisvosios prieigos duomenų bazės

​Lituanistikos paveldo informacinė sistema.​


Bibliografinė Lietuvos periodinės spaudos straipsnių bazė

​1994–2002 metais Lietuvoje leistų žurnalų, mokslo darbų, laikraščių, metraščių straipsnių bibliografiniai įrašai. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.
Nuo 2003 m. bazė nebepildoma, įrašai kaupiami Nacionalinės bibliografijos duomenų banke (NBDB).
   

E. paveldas

Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninto kultūros paveldo duomenų bankas, kuriame jau yra beveik 4,5 mln. puslapių itin vertingų senųjų knygų, laikraščių, dailės kūrinių, rankraščių, bažnytinių metrikų, garso įrašų ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių. Daugiau informacijos ›
Nuo 2012 metų birželio mėnesio portalo epaveldas.lt turinys yra atspindimas ir Europos Komisijos iniciatyva kuriamame Europos bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmenintų dokumentų portale Europeana.  


Duomenų bazėje per 33 tūkst. dokumentų (iš jų 18 tūkst. išversti Į lietuvių k.). Prieiga suteikiama tik prie lietuviškų dokumentų. 
 


​VGTU žurnalai

VGTU leidyklos „Technika“ atvirosios prieigos mokslo žurnalai socialinių, technologijų ir gamtos, tiksliųjų ir fizinių mokslų temomis.
 ​

Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, biudžetinė įstaiga
​Adresas: Žeimių g. 9, LT-55158, Jonava
Telefonas/faksas: (8 349) 53 160
​El. paštas: biblioteka@jonbiblioteka.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190313985
Puslapio administratorius: info@jonbiblioteka.lt 

DARBUOTOJAMS

 

​ © Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
© PigiosSvetaines.lt