„Gyvenimas – amžina kūryba, o kūryba – amžinas gyvenimas“
Felicijono Konstantino Fedaravičiaus 80-osioms g. m.​2018 m. spalio 25 d. sukako 80 metų, kai gimė Felicijonas Konstantinas Fedaravičius – poetas, žurnalistas, knygų autorius, sudarytojas ir redaktorius, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos pirmininkas. Ta proga parengta virtuali paroda. Joje pristatome šio garbaus žmogaus gyvenimą, kūrybą, veiklą, supažindiname su F. K. Fedaravičiaus biografija, taip pat pristatome jo knygas bei leidinius, kuriuose galite pasiskaityti apie mūsų krašto šviesuolį, pateikiame straipsnius apie jo veiklą bei nuotraukas iš asmeninio albumo. Parodoje leidiniai pateikiami pagal išleidimo metus, o straipsniai – atvirkštine chronologine tvarka (t. y., naujausi pradžioje). 

Eugenijus Matuzevičius yra pasakęs: „Man ypač patinka K. Fedaravičiaus atkaklumas, jo šventas tikėjimas kultūra, literatūra, jo mokėjimas aistringai dirbti, gyventi gražia, tauria viltimi. Ir puiku, kad K. Fedaravičius nemoka, negali būti abejingas. Jis visada dirba, aistringai ir tauriai tikėdamas savo darbo, savo svajonės, vilties prasme.“ Mes, jonaviečiai, džiaugiamės, jog šis žmogus gyvena Jonavoje ir garsina Jonavos vardą. 2012 m. F. K. Fedaravičiui suteiktas Jonavos krašto Šviesuolio vardas.

Šia paroda sveikiname gerbiamąjį kraštietį Felicijoną Konstantiną Fedaravičių 80-ties metų sukakties proga. Džiaugiamės prasminga jo veikla ir linkime stiprios sveikatos bei kūrybinės ugnelės.

Dėkojame gerbiamajam F. K. Fedaravičiui už bendradarbiavimą ruošiant parodą.  
​  
​  

​Virtualią parodą parengė Informacijos ir kraštotyros ​vyr. bibliografė Rimantė Tarasevičienė

​Atnaujinta: 2018-10-25
© PigiosSvetaines.lt