Kviečiame dalyvauti „Skaitmeninės savaitės“ renginiuose kovo 25–31 d.

2019 m. kovo 20 d.
KVIEČIAME DALYVAUTI MOKYMUOSE:
Kovo 27 D. 15.00 val. – 3D pradžiamokslis vaikams – Informacijos ir mokymų erdvėje (I a.) KVIEČIAME STEBĖTI TIESIOGINES TRANSLIACIJAS BIBLIOTEKOJE: Kovo 27 d. 11.00 val. „Bankas be kodų kortelių: praktiniai patarimai“ ((Mantas Zalatorius (LBA), Andrius Baranauskas („Tele2“), Mantas Bielinskas (SEB bankas), Agnė Šilkaitytė („Swedbank“)) – Informacijos ir mokymų erdvėje (I a.) Kovo 27 d. 14.00 val. „SELFIE Lietuvos mokyklai“ (Asta Buinevičiūtė, Virginija Navickienė, ŠITC) – Informacijos ir mokymų erdvėje (I a.) LAUKIAME JŪSŲ!
​Daugiau internetinių seminarų temų ir jų nuorodų ieškokite www.prisijungusi.lt

Kovo 27 d.
SKAITMENINĖ SAVAITĖ