Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas. 
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Jonavos krašto kultūros ir istorijos metraščiui „Taurosta“ – penkeri!


      Šiltą Liepos 22-osios vakarą Knygų terasoje skambėjo sveikinimai ir prisiminimai. Jonavos krašto kultūros ir istorijos metraštis „Taurosta“ skaitytojus pakvietė susiburti. Susitikimo metu ne tik pristatytas naujausias metraščio „Taurosta“ numeris, bet ir paminėtas 5-asis metraščio gimtadienis. Tiesa, tikrasis metraščio penkmetis buvo praėjusiais metais, tačiau dėl pasaulinės situacijos, mažojo jubiliejaus paminėti nepavyko. Metraščio vyr. redaktorius Vytautas Venckūnas dėkojo aktyviausiems rašantiesiems, dalinosi metraščio kūrimo istorija bei džiaugėsi Jonavos viešosios bibliotekos ir Jonavos rajono savivaldybės palaikymu.     
​      „Tautostos“ leidybinę komandą sveikino Seimo narys Eugenijus Sabutis, Turizmo informacijos centro direktorė Vijolė Šadauskienė ir muziejininkė Giedrė Narbutaitė–Kontrimė. Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė džiaugėsi ir dėkojo, kad kultūra ir sportas žengia koja kojon. Sveikinimo žodžius tarė ir mintimis dalinosi Eitvydė Pranevičienė, dailininkė Birutė Gadišauskienė, Judita Puišo, Ramūnas Čičelis, Jonavos garbės pilietis Jonas Sirvydis. Svečiuose buvo sporto meistrai Vytautas Andriulaitis, Alfredas Samerdokas, Algimantas Žentelis bei B. Kiškio giminaičiai Vanda Miknevičiute ir Giedrius Kiškis.
         Muzikos garsais vakarą praturtino Virginija Verikienė.
 
Renginio akimirkos 

© PigiosSvetaines.lt