​Mokyklinis laikotarpis

2020 m. balandžio 29 d. 
Vaikystė – nerūpestingas laikotarpis, brangus kiekvienam, su metais vis labiau vertinamas, branginamas. Mažai nuotraukų, tačiau ištraukus jas iš albumo padvelkia šiluma, nostalgija. Keletas nuotraukų, vienoje jų Irenos Butėnaitės tėvai ir brolis Gendrutis, dar tuomet, kai Irena net nebuvo gimusi, Pirmoji Komunija, nuotrauka su bendraklasiais ir mokytoja bei vidurinės mokyklos baigimo šventė. Irena buvo stropi mokinė – mokyklą baigė aukso medaliu. 

Mama, tėtė ir brolis Gendrutis (apie 1945 m.)   Po Pirmosios Komunijos (apie 1957 m.)   Raščiūnų pradinės mokyklos mokiniai su mokytoja. Irena Būtėnaitė – antroje eilėje pirma iš kairės (apie 1959 m.)   Pandėlio vidurinės mokyklos 11b klasės išleistuvės. Irena Būtėnaitė – pirmoje eilėje trečia iš dešinės. 1968 m.

​​Išsaugoti pagyrimo raštai byloja apie labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį bei polinkį į kūrybą. 

       

      


​  
​ 
Irena dalijasi savo 1965-ųjų metų, pageltusiais nuo laiko lapais, mokykliniu sąsiuviniu. Tai „Pandėlio vid. m-klos IX b klasės mokinės Butėnaitės Irenos lietuvių kalbos rašomieji darbai“. Rašomasis darbas „Mylimai Mokytojai“ atskleidžia Irenos gyvenimo kelio pasirinkimą. Moksleiviškas supratimas apie kilnią profesiją, apie Mokytojos gerumą, pastangas išdėstyti medžiagą, išmokyti kiekvieną, net ir nenorintį mokytis gimtosios kalbos. Kviečiame pavartyti, pasidžiaugti gerais įvertinimais.


​Pandėlio vid. m-klos IX b klasės mokinės Butėnaitės Irenos lietuvių kalbos rašomieji darbai
​​  
© PigiosSvetaines.lt