Skaitmeninio raštingumo mokymai ir nemokamos inovatyvios paslaugos bibliotekoje

2020 m. lapkričio 12 d.
Siekiant išmokyti Jonavos miesto ir rajono gyventojus skaitmeninio raštingumo, Jonavos viešojoje bibliotekoje vykdomi 18 val. trukmės skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems bei 6 val. – pažengusiems šioje srityje gyventojams. Pastaruosius galima rinktis net iš 11-os mokymo programų. Šios veiklos vykdomos pagal Informacinės visuomenės plėtros komiteto projektą „Prisijungusi Lietuva“.

 Lietuvoje paskelbto karantino laikotarpiu mokymai  pradedantiesiems nevyksta, pažengusiems  vykdomi nuotoliniu būduNorinčius dalyvauti kviečiame registruotis:

 telefonu (8 349) 61 594;

 el. paštu internetoskaitykla@jonbiblioteka.lt; 


Bibliotekoje visiems gyventojams prieinamos nemokamos inovatyvios technologijos:
(karantino metu naudotis technologijomis galimybės nėra)

norintys lavinti savo inžinerinius gebėjimus, bibliotekoje gali dirbti su inžinerijos bei programavimo paketais: išbandyti 3D spausdintuvą, Lego robotikos, programuojamų mikrokontrolerių rinkinius, edukacininį droną ir mikrokompiuteriukus;

 mėgstantiems kurti ir dirbti su vaizdo ir garso bei grafine medžiaga galima naudotis kūrybiniu įrangos paketu: grafine planšete, kameromis bei negatyvų ir nuotraukų skaitmeninimo skeneriu, aukštos kokybės rašaliniu spausdintuvu. Daugiau informacijos dėl inžinerinio ir programavimo paketo Jums suteiksime telefonu (8 349) 61 594 arba el. paštu internetoskaitykla@jonbiblioteka.lt.

Daugiau informacijos apie kūrybinį paketą Jums suteiksime telefonu (8 349) 52 940 arba el. paštu vaikuerdve@jonbiblioteka.lt .

© PigiosSvetaines.lt