Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas. 
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Piešinių paroda „Lietuva ir aš“

2021 m. kovo 9 d.
Tai gražiai mane augino Laukas, pieva, kelias, upė, Tai gražiai už rankos vedė Vasaros diena ilga. Tai gražiai lingavo girios, Uogų ir gegučių pilnos, Tai gražiai saulutė leidos, Atilsėlį nešdama. Tai gražiai skambėjo žodžiai: Laukas, pieva, kelias, upė. Tai gražiai iš jų išaugo Vienas žodis – LIETUVA! 
​Just. Marcinkevičius

​ 
​Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė“ priešmokyklinio ugdymo „Žiniukų“ grupės bei ikimokyklinio ugdymo „Šnekučių“ ir „Čiauškučių“ grupių vaikai, ugdomi priešmokyklinio ugdymo mokytojos Dianos Bazevičienės, ikimokyklinio ugdymo mokytojų Editos Vaznaitienės, Kristinos Novikienės, Astos Babilienės, Gintarės Budrienės surengė vaikų piešinių parodą „Lietuva ir aš“. Paroda skirta Lietuvos vardo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Dėkojame ​Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė“ mokytojoms ir vaikučiams už galimybę pristatyti šią virtualią piešinių parodą Jonavos viešojoje bibliotekoje.
© PigiosSvetaines.lt