Patvirtintas Jonavos viešosios bibliotekos rengtas projektas 
„Biblioteka – tai Jūs ir mes“

2019 m. rugsėjo 13 d.
Patvirtintas Jonavos viešosios bibliotekos projektas „Biblioteka – tai Jūs ir mes“ teiktas pagal ​2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ sąlygas. 
​Projektui įgyvendinti skirta suma – 29 672, 76 Eur.
​Projekto tikslas – sukurti meninės edukacijos renginių ciklą kaip paslaugų kompleksą, kuris motyvuotų darbingus socialinės rizikos šeimų tėvus ir vaikus gerinti savo socialinius įgūdžius. Pagerinti socialinės rizikos šeimų gyvenimo sąlygas, sumažinti jų atskirtį, plėsti šių šeimų meninius gebėjimus kaip socialumo pagrindą. 

Projekto uždavinys – plečiant esamas ir įdiegiant naujas socialines paslaugas, sumažinti dalies miesto gyventojų socialinę atskirtį, kurią dėl nelygių galimybių patiria socialinės rizikos šeimų tėvai ir vaikai. 

​Numatomos veiklos – ugdyti dalyvių komunikacinius įgūdžius (biblioterapijos užsiėmimai, kovos menų užsiėmimai, įkurtas Žaidimų klubas), ugdyti bendrą dalyvių motyvaciją dalyvauti socialiniame gyvenime(susitikimai su žymiais daug pasiekusiais žmonėmis, įtraukimas į socialinę savanorystę), ugdyti dalyvių meninius gebėjimus, padedančius įsitraukti į socialinį gyvenimą (teatralizuoti susitikimai, integruotos literatūros pamokos, meninės terapijos užsiėmimai).Projektu siekiama pagerinti socialinės rizikos šeimų komunikacinius įgūdžius, planuojant, kad dalis užsiėmimų lankytojų vėliau galėtų lengviau integruotis į visuomenę. Taip pat siekiama plėtoti esamas bibliotekos sociokultūrines paslaugas, skirtas vaikams, sukurti naujų sociokultūrinių paslaugų. 
Projektą finansuoja:  


 Dalintis facebook
 Nusiųsti draugui
 Dalintis linkedin
 Dalintis google+
 Dalintis twitter
 Dalintis sms žinute
Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, biudžetinė įstaiga
Adresas: Žeimių g. 9, LT-55158, Jonava Telefonas/faksas: (8 349) 53 160 El. paštas: biblioteka@jonbiblioteka.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190313985
​Puslapio administratorius: info@jonbiblioteka.lt 


 DARBUOTOJAMS

 

© Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
© PigiosSvetaines.lt