Projektas paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimui

2018 m. liepos 31 d.

​Jonavos rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonės „Paslaugų ir aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“, su Europos socialinio fondo agentūra 2018 m. gegužės 22 d. pasirašė projekto „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir Jonavos rajono savivaldybės administracijoje“ finansavimo sutartį.

Adresas: Žeimių g. 9, LT-55158, Jonava Telefonas/faksas: (8 349) 53 160 El. paštas: biblioteka@jonava.rvb.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190313985