Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas.
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Skelbiamas konkursas Grigorijaus Kanovičiaus literatūros premijai gauti

Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka laukia siūlymų Grigorijaus Kanovičiaus literatūros premijai gauti.
Premija skiriama už 2018 metais išleistą prozos kūrinį, įprasminantį daugiatautę Lietuvos istoriją. Kūrinių vertinimo kriterijai – jų kūrybiškumas ir originalumas.
Kūrinius Premijai gauti gali siūlyti kultūros, meno, mokslo ir studijų institucijos, kūrybinės sąjungos, visuomeninės organizacijos, taip pat patys kūrinių autoriai.
Siūlant kandidatą Premijai gauti, Komisijai turi būti pateikiamas pretendento kūrinys (3 egzemplioriai), už kurį siūloma premijuoti.

Premijos laureatui įteikiama 1 000 (vieno tūkstančio) eurų piniginė premija ir laureato diplomas renginyje 2019 m. birželio mėn. Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Kūrinius iki 2019 m. gegužės 1 d. siųsti adresu:

Grigorijaus Kanovičiaus premijos konkursui,
​Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka,
Žeimių g. 9, LT-55158 Jonava.

​Daugiau informacijos teikia Ramūnas Čičelis, tel.: 8 699 38542, el. p.: projektukoordinatorius@jonbiblioteka.lt

Premijos nuostatus galite rasti  ČIA

Premijos steigėjai - Jonavos rajono savivaldybė ir Jonavos viešoji biblioteka.
​Premijos mecenatai - Jonavos rajono savivaldybė ir advokatas Rolandas Valiūnas.