Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas.
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Vaikai ir jaunuoliai padės bibliotekoms kurti naują virtualų žaidimą

2021 m. rugsėjo 16 d.

Visą rugsėjo mėnesį Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno apskričių bibliotekose 2021–2023 m. bus įgyvendinamas 5-8 klasių moksleivių skaitymo skatinimo projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“.
Jonavos viešoji biblioteka prisideda prie šio projekto įgyvendinimo ir pradeda vykdyti apklausą „Prisidėk prie naujo virtualaus žaidimo kūrimo!“. 10-15 metų (5-8 klasės) vaikų ir jaunuolių bus klausiama apie juos dominančias temas, skaitymo, kompiuterinių žaidimų, bendravimo ir savęs pažinimo patirtis.
Apklausos rezultatai padės projekto vykdytojams kurti virtualų žaidimą, formuoti knygų kolekciją ir rengti edukacines programas.
Norime pabrėžti, kad vaikų ir jaunuolių dalyvavimas apklausoje yra visiškai savanoriškas ir neprivalomas. Apklausa yra anoniminė. Joje pateikiami asmeniniai duomenys apie vaikų/jaunuolių amžių ir lytį nebus niekaip susieti su individualiu asmeniu.
 Kviečiame prisidėti prie tyrimo tokio amžiaus vaikus auginančius tėvus ir paskatinti savo vaikus užpildyti apklausą!

​Apklausos nuoroda   Čia

​Informacija parengta pagal projekto vykdytojo pateiktą informaciją.